Jak fungují stírací hry?

Stírací los jsou druhem loterie, který se také nazývá okamžitá loterie. Jsou prodávány v podobě malé karty. Vyrábí se z tenkého papíru a obsahují herní pole zakryté neprůhlednou vrstvou. Seškrábáním této tenké neprůhledné vrstvy hráči zpravidla okamžitě zjistí, zda vyhráli.

Jak vyhrát na stírací los?

Sázející poznají výherní los dle nalezení shodných výherních symbolů pod stíranou vrstvou v souladu s pravidly dané loterie. Každý los má také ještě ověřovací kód, na základě kterého je výherní los identifikován při kontrole na terminálu.

Jak fungují stírací hry?

Jaká je hlavní výhra stíracího losu Štístko?

Stírací online los Štístko
Cena losu 20 Kč
Hlavní výhra 200 000 Kč
Počet vydaných losů 40 000 000
Počet výherních losů 14 218 540

Jaká je šance vyhrát na stírací los?

Šance na získání výherního losu je 0,00005 % a šance na získání jakéhokoli výherního losu je 26 %. Stírací los Super Rentiér vyšel v nákladu 6 milionů, výherních je z toho 1 795 182 losů. Šance na výhru je téměř 30 %, ovšem milionové výhry jsou mezi losy pouze 2.

Jak fungují losy online?

Online stírací losy fungují zcela stejným způsobem jako ty papírové. Provozovatel vygeneruje emisi stíracích losů, jen v digitální podobě. V obou případech je ve vydané emisi předem daný počet výherních stíracích losů. V Herním plánu jsou uvedeny celkové částky na výhry, konkrétní počty výherních losů.

Kde vybrat peníze za los?

Vsadili jste na prodejním místě nebo koupili los? Výhru do 1 000 Kč vám okamžitě vyplatíme v kterémkoli prodejním místě Sazky. Pro výplatu výhry do částky 100 000 Kč informujte s předstihem obsluhu vámi vybraného prodejního místa Sazky, aby si pro vás připravila odpovídající hotovost.

Jaká je nejlepší loterie?

Poř. Hra Pravděpodobnost 1 ku …
1. Lucky six 12 271 512
2. Fortuna 3/21 70
3. Trojka 1 330
4. Fortuna 20/80 4

STÍRACÍ LOSY — RONDO — CO ? JAK ? KOLIK ??

Jak darovat Stírací losy?

Lidé se často v internetových diskusích o online stíracích losech ptají na možnost darovat je někomu blízkému. To ale možné není. Elektronické losy stíráte online přímo ze svého účtu, nelze je tedy poslat nikomu jinému, a to ani v případě, že by dotyčný také vlastnil účet u Sazky.

Jaký los nejvíce vyhrává?

Top 5 stíracích losů, které nejvíce vyhrávají

 • Na kterých stíracích losech nejčastěji vyhrajete? …
 • 5️⃣ Zlatá cihla – vyhrajte až 10 mega. …
 • 4️⃣ Maxi Černá perla. …
 • 3️⃣ Maxi zlatá rybka. …
 • 2️⃣ Zlato a diamanty. …
 • 1️⃣ Brilianty. …
 • Milionové překvapení a 99,9% šance na výhru! …
 • Setřete si eLosy online ze svého telefonu.

Kde si nechat proplatit los?

Výhru do 1 000 Kč vám okamžitě vyplatíme v kterémkoli prodejním místě Sazky. Pro výplatu výhry do částky 100 000 Kč informujte s předstihem obsluhu vámi vybraného prodejního místa Sazky, aby si pro vás připravila odpovídající hotovost.

Kde si nechat vyplatit los?

Výhru do 1 000 Kč vám okamžitě vyplatíme v kterémkoli prodejním místě Sazky. Pro výplatu výhry do částky 100 000 Kč informujte s předstihem obsluhu vámi vybraného prodejního místa Sazky, aby si pro vás připravila odpovídající hotovost.

Co se stane kdyz vyhraju ve Sportce?

Finanční výhry do výše 500 000 Kč budou automaticky připsány na váš herní účet. Finanční výhry nad 500 000 Kč jsou připsány na váš herní účet nejpozději následující pracovní den po jejich vzniku. V případě věcných výher je výplata výhry závislá na zvoleném způsobu výplaty.

Jaká čísla padají ve Sportce nejčastěji?

Historicky je dnes nejčastější tažené číslo v prvním tahu Sportky číslo 47, ve druhém tahu potom 40. Z nejméně úspěšných jsou to potom čísla 45 v prvním tahu a 43 ve druhém tahu. Jedná se o historické statistiky ze všech slosování Sportky. Je potřeba si upřesnit, že každé číslo dlouhodobě padá stejně často.

Jak vyrobit stírací losy?

Nejprve místo s textem, které má být skryté, pokresli bílou voskovou nebo přelep průhlednou lepící páskou . Smíchej si jar a akrylovou barvu v poměru 1:2. Takhle namíchanou barvu nanes štětcem na místo, které chceš zakrýt v dostatečné vrstvě, aby text neprosvítal. Zhruba za 2-3 hodinky barva zaschne a je hotovo.

Jak vtipné zabalit peníze jako dárek?

Origami z bankovek: Jak složit peníze jako dárek

Tak je zkuste opatrně poskládat z bankovek. Srdíčko pak můžete zastrčit například za stužku zabaleného dárku, origami hvězda bude nezvyklá ozdoba vánočního stromku a pokud chcete potěšit studenta po promoci, poskládejte z bankovky promoční čepici.

Jak darovat stírací losy?

Lidé se často v internetových diskusích o online stíracích losech ptají na možnost darovat je někomu blízkému. To ale možné není. Elektronické losy stíráte online přímo ze svého účtu, nelze je tedy poslat nikomu jinému, a to ani v případě, že by dotyčný také vlastnil účet u Sazky.

Jak se vyplácí výhry ve Sportce?

Výhru do 1 000 Kč vám okamžitě vyplatíme v kterémkoli prodejním místě Sazky. Pro výplatu výhry do částky 100 000 Kč informujte s předstihem obsluhu vámi vybraného prodejního místa Sazky, aby si pro vás připravila odpovídající hotovost.

Jak dlouho plati los?

Výhru u loterií Sportka, Euromiliony, Eurojackpot, Šťastných 10, Šťastné datum, Kasička, Kameny, Keno a Rychlá 6 včetně doplňkových loterií, můžete uplatnit do 365 dní od slosování, v případě předplatného do 365 dní od posledního vsazeného slosování.

Jak se vyplaci jackpot?

V případě nadnárodní hry Eurojackpot budou do České republiky na bankovní účet Sazky zaslány z konsorcia 18 zemí peníze určené k výplatě výhry. To trvá zhruba pět dní. Následně se Sazka dohodne s výhercem na termínu převodu peněz a celou částku na jeho účet převede.

Jak se hraje renta?

Extra Renta je stejně jako například Sportka, nebo Eurojackpot číselná loterie. V případě Extra Renty obsahuje osudí 33 čísel a pro zisk hlavní výhry (renty) je nutné uhádnout všech 7 tažených čísel. Vedlejší výhry získáte už za 3 uhodnutá čísla. Cena sloupečku je 25 Kč, na sázence lze vyplnit jeden až čtyři sloupce.

Jak zjistit vyherni čísla?

Informaci o výhře vám zašleme emailem a výhru také uvidíte po přihlášení na wwww.sazka.cz v sekci Můj účet. Nejrychlejší způsob ověření je pomocí naší mobilní aplikace.

Jak se vyrábí losy?

Nabízíme výrobu stíracích losů ve špičkové kvalitě. Technologie výroby těchto losů je založena na kombinaci potisku tiskového archu technologií ofsetového tisku, digitálního tisku, sítotisku a následného dokončujícího zpracování. Samotný výrobní postup se může měnit v závislosti na požadavcích zákazníka.

Jak zajímavé darovat peníze?

7 tipů, jak darovat peníze

 • Hotovost daruje v obálce na peníze. …
 • Bankovky a mince vkusně zarámujte jako obraz. …
 • Vytvořte s bankovek strom bohatství …
 • Peníze jako dárek patří i do fotoalba. …
 • Hotovost schovejte do bonboniéry nebo prázdné lahve od vína. …
 • Peníze vhoďte do prasátka. …
 • Vložte peníze na dárkovou kartu.

Jak darovat peníze ženě?

Ukryjte bankovky do jakékoliv originální skleničky s oblíbenými cukrovinkami. Prostě jich trochu odeberete, doprostřed schovejte prázdnou ruličku od toaletního papíru a do ní ukryjte hotovost. Další nenáročný, ale nápaditý způsob, jak netradičně darovat peníze.

Co je to Super Jackpot?

Superjackpot Sportky je jistá suma peněz, kterou můžeš vyhrát u Sportky, jen pokud si vsadíš plný tiket, včetně Šance. Superjackpot, na rozdíl od nižších výher tabulky, může dosahovat až stamilionových hodnot. Jeho obsah se skládá z Jackpotu prvního pořadí a bonusu.

Co je extra 6 v Eurojackpot?

V Eurojackpotu můžete uzavírat sázky na koncové šestičíslí výrobního čísla sázenky nebo při sázení online na náhodně vybrané šestičíslí Extra 6. Extra 6 si můžete vsadit již od sázky jednoho sloupečku. Jako u předchozích doplňkových her, čísla Extra 6 jsou generována náhodně, nelze použít vlastní čísla.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: