Jak dlouhá je hra Diablo 3?

Jedno je však jisté: Diablo III se povedlo a bude vás bavit přinejmenším po dobu hraní tří standardních obtížností, což je nějakých 70 až 80 hodin. Za jednu postavu! Následně můžete hrou projít za další čtyři, které mají zcela odlišné schopnosti a částečně i předměty.

Kolik aktů má Diablo 3?

Akty a questy

Diablo 3 je rozděleno na čtyři části (pět sa datadiskem Reaper of Souls), které jsou, stejně jako tomu bylo u předešlých dílů série Diablo, označovány jako akty. Každý akt pak obsahuje několik hlavních questů, tedy úkolů také označovaných jako hlavní linie questů, které hráč musí splnit.

Jak dlouhá je hra Diablo 3?

Co je to Diablo?

Diablo je hra ve 2D v izometrickém náhledu, ve které hráč pomocí myši a klávesnice ovládá jednu ze tří postav. Diablo spadá pod žánr fantasy. Celá hra se odehrává v malé vesničce Tristram v království Khandaras. Po smrti krále Leorica, ve které sehrál svou roli sám Diablo, je království na pokraji chaosu.

Kdy vyjde Diablo 4?

5. června 2023Diablo IV / Původní datum vydání

Kdy startuje Diablo 4?

Diablo 4 vyšlo 6. června 2023 (u nás konkrétně v 00:00) na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S a Xbox One.

Za koho hrat Diablo 4?

Obsah. Diablo 4 je akční hra na hrdiny, ve které si zahrajete za jednu z pěti mocných postav: Barbara, Rogua (Zabiják), Sorcerera (Kouzelník), Druida nebo Necromancera. Vaše postava bude získávat zkušenosti, postupovat na vyšší levely, odemykat si zajímavé schopnosti a později takzvané Daragon boardy (Desky ctností).

Jak spustit Diablo 4?

Jakmile se dostanete na stránku hry Diablo IV, kliknete na rozevírací nabídku v části Game Version a zde vyberete možnost Diablo IV. Kliknete na modré talčítko Install. Hra se nainstaluje a jakmile bude k dispozici, spustíte ji kliknutím na Play.

Diablo III – Začínáme/Návod – Co vědět?Co mám hrát?Jak funguje Kanais Cube?

Jak nainstalovat Diablo 4 na PC?

Windows

  1. Spusťte klienta Battle.net. Pokud Diablo IV ještě není na vašem panelu Favorites přidáte jej kliknutím na ikonu +. …
  2. Jakmile se dostanete na stránku hry Diablo IV, kliknete na rozevírací nabídku v části Game Version a zde vyberete možnost Diablo IV. Kliknete na modré talčítko Install.

Kdy bude Diablo 4?

června 2023. Předobjednat hru můžeš tady za super cenu a s plackou zdarma. Důraz na kvalitu tak bude opravdu nesmírný. Hra vyjde pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: