Existují různé verze COD mobile?

Nová verze hry Call of Duty Mobile byla vydána pro mobilní telefony s operačním systémem Android rok po spuštění hry. Moderní verze byla vydána prostřednictvím Activision, kde Garena Mobile Private Studio spolupracovalo s Activisionem na vybudování nové verze Coleovy chyby.

Co znamená Call of Duty?

Informace o zkratce 'COD'

Volně přeloženo Volání povinností.

Existují různé verze COD mobile?

Jak jdou za sebou Call of Duty?

  • 1.1.1 Call of Duty (2003)
  • 1.1.2 Call of Duty 2 (2005)
  • 1.1.3 Call of Duty 3 (2006)
  • 1.1.4 Call of Duty: WWII (2017)
  • 1.1.5 Call of Duty: Vanguard (2021)

Které Call of Duty je nejlepší?

Ne nadarmo se říká, že Modern Warfare 2 bylo nejlepším dílem série a je vlastně tak trochu paradoxní, že aktuální Call of Duty: Modern Warfare II je na tom z hlediska poslední desítky dílů vlastně úplně stejně a Infinity Ward nám tak naservírovali díl, který tu s námi bude jistě mnoho následujících let.

Co je DMZ Mode?

DMZ (anglicky demilitarized zone) je v počítačové bezpečnosti fyzická nebo logická podsíť, která je z bezpečnostních důvodů oddělena od ostatních zařízení. Jsou v ní umístěny služby, které jsou k dispozici většinou z celého Internetu. Účelem DMZ je přidání další bezpečnostní vrstvy v LAN (lokální sítě).

Co je Call of Duty DMZ?

Call of Duty: Warzone: DMZ Beta

DMZ je dostupný od stejného dne jako Warzone. Jde o tzv. extraction mode, který je podobně jako taktická střílečka Escape from Tarkov zaměřený hlavně na lootování a včasnou extrakci z bojiště.

Kdy bude Warzone na mobil?

Podle informací v App Store i Google Play je vydání Call of Duty: Warzone Mobile momentálně naplánováno na 1. listopad 2023. Není však vyloučeno, že se příchod Warzone na mobilní zařízení ještě zpozdí.

CODM NOW Vs THEN……

Kde najdu statistiky Warzone 2?

Na první stránce menu vyberte položku Statistiky. Nyní můžete zobrazit své statistiky z CoD: Modern Warfare 2 multiplayer, od 15. února zde budou dostupná i data z Warzone 2.

Kdy vyšlo Warzone?

10. března 2020Call of Duty: Warzone / Původní datum vydání

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: