Co znamená Pepe v angličtině?

Žabák Pepe (anglicky Pepe the Frog, též žába Pepe) je internetový mem sestávající ze zelené antropomorfní žáby s lidským tělem. Pepe vznikl v roce 2005 v komiksu Matta Furieho se jménem „Boy's Club“.

Jak se anglicky řekne Pepa?

PEPA – anglicky

Česky Anglicky
Pepa Joe
Co znamená Pepe v angličtině?

Proč se říká Pepa?

Jméno Josef, jakožto jedno z nejdůležitějších biblických jmen se zejména s rozmachem křesťanství rozšířilo do bezpočtu zemí a sáhli po něm leckteří rodiče. Na území Itálie se uchytilo jako Giuseppe a začalo se krátit na familiární Beppe. Tato forma se pak dostala až k nám do České republiky a vžila se jako Pepa.

Co znamená jméno Pepa?

Josef je prastarým biblickým jménem, jehož původ je spojený s hebrejštinou. Pochází z hebrejského jména Jóséph, které dle židovské tradice nosil jeden z patriarchů izraelského národa, syn Jákoba. Jméno se z hebrejštiny překládá jako "Bůh ti dá (dítě)", "Bůh ti dá následovatele", "Bůh ti přidá".

Co to znamená Pepa?

JOSEF = PEPA

1. Jméno Josef vychází z italského Giuseppe, které zkracují na Beppe (u nás Pepa). 2. Původně šlo o latinskou zkratku PP (pater putativus = domnělý otec), kterou byl označován Josef, manžel Marie a „domnělý otec“ Ježíše.

Jak říkat Pepa?

Domácími podobami jména jsou především Pepa, Pepík, Pepíček, také Pepan, Pepin, Pepino, Pepča, dále Jožka, Jožan, Jožánek, Jožínek, Joska, Jozífek aj. Jméno se v různých mutacích užívá po celém světě. Anglickou a francouzskou variací jména je Joseph, zkráceně anglicky pak také Joe.

Proč je Jan Honza?

Honza je česká obdoba mužského rodného jména Jan, řídce užívaná také jako samotné rodné jméno. Pochází z německého jména Hans, které je z německé podoby Johannes z hebrejského jména Johan (Jan).

Prasátko Peppa | Peppa Pig 2004 – 240 dílů (večerníček pohádky česky CZ dabing komplet všechny díly celé epizody série seznam playlist)

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: