Co znamená hra MMO?

MMORPG je zkratka z anglického massively multiplayer online role-playing game, tedy online RPG („hra na hrdiny“) s obrovským počtem hráčů. Jako MMORPG označujeme hry, do kterých se mohou připojit tisíce hráčů a všichni najednou hrát online.

Co je MMO hra?

MMORPG (massively multiplayer online role-playing game) je žánr hry s velkým počtem hráčů a s prvky RPG. Jedná se o hru na hrdiny, která se odehrává ve fiktivním světě, nejčastěji v prostředí fantasy nebo sci-fi.

Co znamená hra MMO?

Co je to zkratka MMORPG?

Zkratka MMORPG (z anglického massively multiplayer online role-playing game, volně hra obrovského počtu hráčů s RPG prvky) je označení žánru počítačových her. Jedná se o počítačovou online hru na hrdiny o více hráčích, která umožňuje připojení i tisíců hráčů najednou; zpravidla skrze Internet.
CachedSimilar

Co je MMO strategie?

Pokud bychom zkratku MMO rozepsali, zjistíme, že se jedná takzvané „masivní multiplayerové online“ hry. To znamená především to, že se hry účastní až několik tisíc lidí současně na stejném serveru. Díky tomu dochází ke vzájemné interakci mezi hráči.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: