Co je v Minecraftu realistické?

– Přírodní mystické shadery. Je to balíček shaderů pro Minecraft Bedrock, jehož cílem je být co nejrealističtější. – Realistická mapa krychle. Toto je zdrojový balíček, který nahrazuje stávající obrazové objekty cubemap realističtějšími obrázky, aby se vytvořil skybox více podobný Zemi.

Co je to SirYakari?

Přesto, že jeho tvář nikdo neviděl, je SirYakari jeden z nejsledovanějších CZ&SK youtuberů. Svoje diváky baví hlavně videi z Minecraftu a jeho modifikací.

Co je v Minecraftu realistické?

Kolik má SirYakari Odběratelu?

Seznam nejodebíranějších českých youtuberů

Pořadí Youtuber / YouTube kanál Počet odběratelů
17. VladaVideos 712 tisíc
18. SirYakari 711 tisíc
19. RiZiPlaysTV 691 tisíc
20. TopTrendingCZ 672 tisíc

Kdo to je Trospy?

YouTube kanál Trospy se zaměřuje především na hru Minecraft. Nejsou to ale jen další obyčejné Let's playe, ale opravdu propracovaná videa s vtipným sestřihem. Videa vychází přibližně dvakrát do týdne a zajímavé je to, že Tropsy ve videích působí naprosto přirozeně.

Jak se jmenuje YouTuber Gejmr?

YouTuber gejmr se jmenuje vlastním jménem Václav Němeček – YouTube.

Kdo má nejvíc odběratelů?

PewDiePie – počet odběratelů k dubnu 2019: 92,8 milionu

Tento devětadvacetiletý vloger, vlastním jménem Felix Arvid Ulf Kjellberg, se narodil ve švédském Göteborgu a podle informací časopisu Forbes jen za minulý rok vydělal díky své profesi neuvěřitelných 15,5 milionu dolarů, tedy přibližně 349 milionů korun!

Kdo to je FIZI?

Podle žebříčku Forbesu je nejvýdělečnějším influencerem v Česku youtuber Filip Zima, který na internetu vystupuje pod přezdívkou Fizi. Na svůj kanál FIZIStyle, , kde má tři čtvrtě milionu odběratelů, natáčí videa pro dětské publikum.

Minecraft, ale všechno je REALISTICKÉ…

Jaký Youtuber má nejvíc odběratelů na světě?

Indický zábavní kanál SET India je čtvrtý nejodebíranější YouTube kanál se 156 miliony odběratelů v prosinci 2022. Švédský Let's player a komentátor PewDiePie je šestý nejodebíranější YouTube kanál a nejodebíranější osoba Youtube se 111 miliony odběratelů v prosinci 2022.

Jaký youtuber je nejbohatší?

Ryan Kaji vystoupal na vrchol žebříčku nejlépe vydělávajících youtuberů v roce 2018 ve svých 8 letech a udržel se na stejné pozici i v letech 2019 a 2020. Ani loni s výdělkem 27 milionů dolarů nijak nestrádal, v realitě si možná dokonce vydělal více než Mr.

Jak se jmenuje stejk?

Stejk (* 4. května 1992 Chlumec nad Cidlinou), vlastním jménem Jakub Steklý, je český youtuber, vloger a influencer. Přezdívka Stejk se odvíjí od jeho příjmení. Na svém hlavním kanále (Stejk) má k srpnu 2023 více než 1 milion a 200 tisíc odběratelů.

Jak se jmenuje youtuber Gejmr?

YouTuber gejmr se jmenuje vlastním jménem Václav Němeček – YouTube.

Kdo má nejvíc odběrů na světě?

1. PewDiePie – počet odběratelů k dubnu 2019: 92,8 milionu. Všechny výše zmíněné youtubery nicméně hravě strčí do kapsy jeden jediný, a sice PewDiePie.

Kdo platí YouTube?

Vlastník YouTube, Google, jim platí za vkládání reklam do jejich videí. Takzvaní youtubeři, kteří měsíčně získají přes dva miliony zhlédnutí, vydělají plat jako průměrný Čech. Stát se tvůrcem videí, která člověk vkládá na web YouTube, jenž celosvětově sleduje přes miliardu lidí, není nic složitého.

Kdy se narodil ment?

28. července 1997 26 let, Pardubice, ČeskoJan Macák / Datum narození

Kdo má nejvíc odběratelů na světě?

PewDiePie – počet odběratelů k dubnu 2019: 92,8 milionu

Tento devětadvacetiletý vloger, vlastním jménem Felix Arvid Ulf Kjellberg, se narodil ve švédském Göteborgu a podle informací časopisu Forbes jen za minulý rok vydělal díky své profesi neuvěřitelných 15,5 milionu dolarů, tedy přibližně 349 milionů korun!

Co má MenT za auto?

MenTa každý zná a ví se, že se něco chystá, ale co to bude? Každý, kdo zná MenTa ví, že je plný nápadů a kreativity. Také je o něm známo, že má rád auta. Fanoušci jeho vlogů také vědí o jeho novém autě – Fiat 126 – neboli FIAT MALUCH.

Jak se jmenuje Mentova holka?

Má přitelkyni, která se jmenuje Sarah Hamiollava.

Kde žije stejk?

Na svém hlavním kanále (Stejk) má k srpnu 2023 více než 1 milion a 200 tisíc odběratelů. Kromě YouTube působí na dalších sociálních sítích jako Instagram, Facebook a TikTok. V současnosti žije v Pardubicích.

Kdy se narodil MenT?

28. července 1997 26 let, Pardubice, ČeskoJan Macák / Datum narození

Z jakého masa se dělá steak?

"Na steaky je nejlepší maso z hřbetu a zadní části zvířete – roštěnec, svíčková a zadní z masných plemen s výrazným tukovým mramorováním, " radí šéfkuchař pražské restaurace MOOD Jaroslav Zahálka.

Co je trendy na YouTube?

Karta Trendy pomáhá divákům zobrazovat, co se děje na YouTube i ve světě. Cílem karty Trendy je doporučovat videa a videa Shorts, která zaujmou široké spektrum diváků.

Co je to falešná svíčková?

Velmi křehké a libové maso z přední části plece, vcelku připomíná pravou svíčkovou, proto se jí hovorově říká "falešná svíčková". Má šťavnatou a jemnou chuť, je vhodná na přípravu tatrského bifteku, grilování, dušení i pečení.

Co to je telecí Pavouček?

Telecí (hovězí) pavouček neboli spider steak je zadní maso z rozdělení pánevní jamky, chutné a šťavnaté. Název se odvozuje od mramorování, které připomíná pavoučí síť.

Co je teď trend?

Trendy 2023 budou korzety a dlouhé sukně. Jarní a letní trendy roku 2023 budou děrované vzory (prosekané malé kolečka až na kůži, které vytváří vzor). Barvy: černá, růžová, fialová, žlutý neon, růžový neon, krémově bílá, tělová, šedá, stříbrná, trávově zelená a barva roku 2023 Pantone – Viva Magenta.

Kde jsou na YouTube trendy?

Mějte přehled o trendech

Na stránce s názvem YouTube Trends můžete nejen zjistit, na co se právě uživatelé nejvíce dívají, ale můžete si také vyhledat “trendovost” jednotlivých témat, zjistit průměrný počet vyhledávání jednotlivých témat a prozkoumat trendy v jednotlivých regionech.

Co je kulatá plec?

S kulatou plecí se můžete setkat také pod názvem falešná svíčková, který si vysloužila díky podobnosti s touto oceňovanou částí hovězího masa. Kulatá plec se nachází v přední části hovězí čtvrti a v kuchyni se uplatní na bezpočet způsobů.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: