Jaká je velikost demoverze hry Forza Horizon 4?

Forza Horizon 4 má hratelné demo, které můžete stahovat od včerejšího dne na PC a Xbox One. Demo má velikost necelých 28 GB a podporuje HDR.

Kolik má Forza 4 GB?

O to větší máme radost z dema pro závodní arkádu Forza Horizon 4, které už je nyní dostupné a můžete ho okamžitě stahovat. Ukázka si z vašeho harddisku ukousne necelých 28 GB.
Cached

Jaká je velikost demoverze hry Forza Horizon 4?

Jaké zemi se odehrává hra Forza Horizon 4?

Forza Horizon 4 je závodní videohra s otevřeným světem na Xbox One a na Microsoft Windows. Hru vytvořilo studio Playground Games a byla vydána společností Microsoft dne 2. října 2018. Hra se odehrává ve Velké Británii.

Jak nainstalovat Forza Horizon 4?

Jako další bych ti navrhla aktualizovat Microsoft Store. Kdyř otevřeš tuto aplikaci, klikni na Další informace > Položky ke stažení a aktualizace > Získat aktualizace. Pokud je k dispozici nová aktualizace pro Microsoft Store, začne se automaticky instalovat.

Kde se odehrává Forza Horizon 5?

Forza Horizon 5 přesunula závodní festival Horizon ze zapršené Anglie do Mexika, kde kromě střídajících se ročních období mění hratelnost i vizuál několik rozličných biomů, díky kterým vám závodění ve stovkách aut v otevřeném světě jen tak nezevšední.

Kdy vyjde nová Forza Horizon 6?

Původně bylo vydání hry oznámeno na jaro 2023, začátkem roku se však termín změnil na obecnější „rok 2023“, aby na Xbox Games Showcase v polovině června autoři oznámili finální datum vydání. Hra tak byla poměrně nenápadně odložena o několik měsíců.

Co je to Forza?

síla, moc, vliv tradice ap.

FORZA HORIZON 4 DEMO | CAR STUNT.

Kdy vyjde Forza Motorsport 8?

10. října 2023Forza Motorsport / Původní datum vydání

Kde bude Forza Horizon 6?

Nová Forza Motorsport 6 bude dostupná exkluzivně na konzoli Xbox One. Hra je kompatibilní s konzolí Xbox Series X.

Kdy vyšla Forza 5?

Forza Horizon 5 byla oznámena během představení E3 společností Microsoft. Hra byla vydána pro konzole Xbox One, Xbox Series S a Series X a operační systém Windows dne 9. listopadu 2021.

Kdy bude Forza 6?

More videos on YouTube

VěkUSK 0
Datum vydání 15.09.2015
Offline multiplayer PvP, Split-screen
Online multiplayer 1-24 hráčů
Záruka 24 měsíců

Kdy bude nová Forza?

Forza Motorsport (neoficiálně přezdívaná také jako „Forza Motorsport 8“) vyjde 10. října 2023 na PC a Xbox Series X/S. Od prvního dne bude hra dostupná také v knihovně Game Pass.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: